DD Amtek, tel. 225 341 401, 777 114 070,    e-mail: info@ddamtek.cz   
logo

Radiokomunikační a měřicí technika, antény, kabely,
englishEnglish   Hlavní strana | Produkty | Speciální nabídka | Bazar | E-obchod | Informace | Kontakt | Odkazy

Aktuality - Bonito - TOP class software

26.05.2015 - Bonito - TOP class software

Špičkový software od německé firmy Bonito.
Programy Bonito se řadí k naprosté špičce v oboru radiokomunikačního software, při dekódování všech druhů provozu, a řízení prakticky všech současných i starších přijímačů a transceiverů.
Bonito vyvíjí své programy jako multifunkční, schopné současně ovládat více zařízení a v přehledných sub-oknech zobrazovat jednotlivé funkce, hodnoty a parametry, zároveň aby byly praktické, uživatelsky příjemné, vizuálně atraktivní, snadno konfigurovatelné a přitom maximálně výkonné.
Vlajkovou lodí v oblasti radiokomunikačního software je RadioCom 6, umožňující ovládání více než 100 typů RX a TCVR, kódování a dekódování digitálních módů (RTTY, CW, PSK, Fax, Satfax, Synop, SSTV..). Obsahuje i plně konfigurovatelný DSP filtr, AudioRecorder, 3D Scanner, Equalizer, NF analyzér, VF analyzér, osciloskop a mnoho dalšího.
RadioCom 6 nově spolupracuje i s SDR Perseus z naší nabídky, bez nutnosti další instalace dekodérů a pomocných programů.

Software je kvalitativně na podstatně vyšší úrovni než jiné obdobné programy, splňuje vysoké nároky i řady profesionálních uživatelů a jeho možnosti a podpora jsou nesrovnatelné s různými programy zdarma dosažitelnými na internetu.
Kromě špičkového RadioCom 6 dodáváme i ekonomické verze radiokomunikačního software RadioCom 4.5 ve verzi UNI a verzi pro Icom PCR a R PC přijímače. Stejně tak i výhodné sady Icom a SDR RX se software RadioCom při koupi společně.
Nižší verze programu lze kdykoliv upgradovat na verzi 6.

Kromě radiokomunikačního software dodáváme i profesionální meteo program Bonito MeteoCom, který je schopen pomocí běžného, krátkovlnného přijímače (případně též internetu) zpracovávat data o počasí do přehledných map, plánovat plavbu s ohledem na predikci počasí.
Tento dokonalý program na rozdíl od radiokomunikačního software klade na uživatele minimální požadavky a poskytuje mu automaticky bez nutnosti ladění a nastavování přijímačů maximálně relevantní data o vývoji počasí kdekoliv ve světě s možností detailního plánování plavby. Uživateli MeteoCom jsou i velké společnosti provozující flotily zaoceánských lodí.

DD Amtek je autorizovaným dealerem Bonito pro ČR a SR.
viz zde

Zpet do aktualit | Najít v katalogu | Koupit